,

Oğlak Burcu Kadını ve Özellikleri

oğlak burcu kadını

Yüksek enerjileri ve güçlü kişilikleri sayesinde, farklı iş alanlarında başarılı olan oğlak burcu kadını yüz hatları güzel ve orantılıdır. Mankenlerin burcu olarak bilinen oğlak burcu kadını, saçlarının gürlüğü ve bakımlı olması ile de ön plana çıkar.

oğlak burcu kadını

Oğlak Burcu Kadını  Özellikleri

Olumlu Özellikleri 

Oğlak burcu kadının olumlu özellikleri arasında; istediklerini başaracak hırsa sahip olmaları, pes etmemeleri, kendilerine güvenmeleri, çalışkan olmaları, nerede nasıl davranacaklarını bilmeleriyer alır. Oğlak kadınları, herhangi bir konuda becerikli olmasabile azimli olması ve çalışkanlığı sayesinde istediği şeyleri öğrenerek hedeflerine ulaşabilir.

Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu kadını olumsuz özellikleri arasında ise; karamsar olmaları, cimri olmaları,soğuk duruş sergilemeleri ve negatif şeylere fazla odaklanmaları yer alır. Öte yandan inatçı olmaları ve kendi bildiğini okumaları da diğer olumsuz özellikleri arasındadır.

oğlak burcu kadını

Burcun Diğer Özellikleri

Oğlak burcu kadınları dış görünüşleri ile dikkat çekmekle birlikte şık ve uyumlu giyinmesi ile de ön plana çıkmaktadır. Dişleri çoğunlukla büyük olan bu kadınların gözleri de genellikle küçük, saçları da oldukça gür olur. Romatizma ve eklem ağrıları en sık yaşadıkları sağlık sorunlarıdır.

Oğlak burcu kadınlarının aşk hayatı söz konusu olduğunda gelip geçici heveslere yer vermez. İlişkilerinde yaşayacakları bir hayal kırıklığı onların hayatının alt üst olmasına yeter. Bu yüzden ciddi düşünmeyen erkeklerin oğlak kadınına yaklaşmaması doğru olur.

Aşkta romantizme inanan oğlak kadınları uzun süreli ilişkiler kurma konusunda oldukça başarılıdır.Çekingen davranışları dikkat çeken oğlak burcu kadını, sevgisine inandığı erkeğe fedakâr davranışlar sergiler.

Oğlak kadınını daha yakından tanıdığınız zaman ömür boyu sadık kalacağını anlarsınız. Oğlak kadınları ilişkisinin başarılı olması için de elinden geleni yapar. Böyle davranması ilişkinin yapay gibi görünmesine neden olsa da oğlak kadını ilişkisine ne kadar sahip çıktığını bu yolla göstermenin sevincini yaşar.

oğlak burcu kadını

Oğlak burcu kadını yaptıklarının yanlış olduğunu düşündüğü için duygularını göstermeye çekinir. Olumsuz hallerde sessiz kalmayı tercih eder. Misafir ağırlama konusunda kusursuz olan yemek yapmayı çok sever.

Hedefleri ve Uygun Meslekler

Oğlak kadınları, yüksek hedefleri olan hırslı kadınlardır ve hedeflerine ulaştığı zaman hediyeleri, para, şöhret ve iş güvenliği olarak ona gelir. Oğlak kadını için en önemli şey, düzenli bir işinin olması ve iyi para kazandırmasıdır. İş hayatında detaycı olduğu için, kendisine verilen projeleri güzel bir şekilde hazırlayarak sunma konusunda başarılıdır. Çünkü bu sayede, başarılı olduğunu somut olarak kanıtlayabilir.

Oğlak burcu kadını, hayatında hiçbir zorluktan kaçmaz ve eşinin ya da sevgilisinin başarılı olması için de çalışır. Bu nedenle evlilik hayatları da oldukça başarılı geçer. Oğlak kadınını en çok mutlu eden şey ise sevildiklerini hissetmeleridir.

Oğlak burcu kadınları aşırı tutumlu olup, gereksiz harcamalardan kaçınarak yatırım yapar. İstedikleri kariyere ulaşmak için her şeyi yapabilirler ve organizasyon işlerinde yetenekli oldukları için bu alanda da oldukça başarılı olurlar. Oğlak kadınları için en uygun meslekler ekonomist, yönetici, muhasebeci, bankacı ve politikacıdır.

 

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir