Genel

Borsalarda Hile Yapılıyor Mu?

Borsalarda Hile Yapılıyor Mu? Günümüz şartları ve olanakları bazen yerine göre kısıtlı bazen de gayet iyi durumdadır. Ülke bazında bakıldığında yatırımların ve yatırılan paraların değerleri gün geliyor değerlenirken, gün geliyor hiç umulmadık bir anda dibi görüyor.

Herkes mutlaka maddi durumunun iyi olmasını ister. Bununla beraber gelen manevi mutlulukta kardır. Bazen işveren olma şansımız olur, bazen işçi bazen çok daha büyük mecralarda işçilere hitap eden büyük bir iş adamı. Fakat ne olursa olsun bu döngünün ve ilerleyişin işleyebilmesi için para gerekli olan en önemli faktördür.

Para Döngüsü

Günümüz de bazı olanakların ilerlemesiyle ve çağın para kazanma anlamında zirveyi görmesiyle birlikte atılabilecek en mükemmel format borsa yani para döngüsüdür. Bu döngü insanlık arasında kulaktan kulağa ciddi anlamla yayılarak kitlelere ulaşmıştır. Parasına para katıp değerli işlere girende mevcuttur öte yandan umduğunu hiç bulamayarak kötü şekilde zarar ederek ve bazen de elde avuçta hiçbir şey kalmayacak şekilde batarak hayatı çökende. İçeriğinin sayısal istatistiklere bağlı olduğu bu format ciddi anlamda düşünme gücünü ve zekâyı gerektir.

 İçerik

Kimi topluluğa göre havuz sistemiyle işleyen bir sistem kimine göre değil. Gerçek olan tek gerçek var oda paranın belli bir platformun içerisinde dönüp durması. Değerlenme bakımında nasıl olunduğunu pek çok vatandaş bilmemektedir. Sadece kazanmış dillerin anlatımı ile işe el atılarak deneme yollarına başvurulmuştur.

Sistem hile içerir mi? Bu düşünülmesi gereken bir varsayım. Ancak durum böyle bile olsa düşünülmeden böyle bir sisteme doğru adım atmak bazen çokta iyi sonuçlanmayabiliyor. Evet! Bazıları ciddi tutarların sahibi olarak bu varsayımı haksız çıkarmış olabilirler fakat yine de tedbiri elden bırakmamak ve iyi düşünüp, araştırıp ve bilgilenip öyle karar vermek gerek.

Öte yandan bu parasal akımın hızla dönüp durduğu bu sistem artık bir nefes kadar yakın bizlere. En kullanışlı aygıt olan cep telefonlarından bakarak bile para akışını ve sistemin işleyişini izleyebilir bununla birlikte daha sağlıklı kararlar alınabilir.

Diğer yandan bu sistemin artık katmanları ve zirvelere doğru yolları bulunur. Günümüzde şuan en yaygın olan para akışı sistemi Bitcoin bile ciddi anlamla kitlelere ulaşarak nam salmış durumda. Ve bununla birlikte hemen hemen aynı sistemle ilerleyen başka Coin çeşitleri.

Bir dolandırıcılık sistemi olmadığı bu güne kadar şikâyet gelmemesinden belli gibidir. Artışa göre kar ve kazanç formatıyla çalışan bu sistem dolandırıcılığı bir anlamda tarihe gömüyor. Borsada bir işlem yapılacağı zaman tüm hususlar en ince ayrıntısına kadar araştırılmalıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. Wow, awesome weblog layout! How long have you ever been blogging
    for? you make blogging glance easy. The full look of your web site is excellent, let alone
    the content material! You can see similar here dobry sklep

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir