2021 yeni yıl
Genel

2021 Yeni Yıl için Gönderebileceğiniz Mesajlar

Biliyoruz, hepimiz oldukça zor bir yıl geçirdik. Salgın, yaşadığımız deprem olayları derken pek çok yıkıcı olay yaşadık. Pandemi dönemi hala devam ediyor. 2020 yılı bugün sona eriyor ve 2021 Yeni Yıl bu gece itibarı ile başlıyor.

2021 yeni yıl

Her yıl yeni bir umut, her yıl yeni bir başlangıç. 2020 yılında pek çok şeyin kıymetini anladık. Sevdiklerimizin ve sağlıkla aldığımız her nefesin değerini anladık. Aslında en önemli şeyin sağlıkla aldığımız tek bir nefesin olduğunu anladık.

Yeni yılı maalesef sevdiklerimizle kucaklaşarak giremeyeceğiz. Ayrıca 31 Aralık 2020 ile 4 Ocak 2021 sabahına kadar sokağa çıkma yasağı olduğundan dolayı, yine sevdiklerimizle bir arada bir mekana giderek de kutlayamayacağız. Maalesef yine teknolojinin nimetlerinden yararlanmak zorunda kalacağız.

Ben sizlere burada bir sürü mesaj yazabilirim ancak en güzeli toplu mesaj göndermek yerine imkanınız dahilinde sevdiklerinizi arayarak seslerini duyarak kutlamanız.

2021 yeni yıl için  temennimiz her şeyin daha güzel olması. Yeni yıla girmemize saatler kaldı. Yeni yılın hepimize evvela  sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini ve tüm dünyada salgının bir an önce bitmesini temenni ederim.

2021 Yeni Yıl Mesajları

2021 yılı için dostlarınıza ve uzaktaki sevdiklerinize gönderebileceğiniz yeni yıl mesajları;

  • Ne umudun içinden eksilsin ne de yaşam sevincin. Ne kadar zorluklarla karşılaşırsan o kadar güçlenirsin. Yeni yılda umutların ve sevdiklerini koru. Tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle.
  • 2020 yılı bitti. Yeni yıl yeni umutlar demek. Sağlıkla aldığımız her nefesin değerini bilerek yaşamak gerek hayatı. Sağlık ve huzur dolu bir yıl dilerim.

 

2021 yeni yıl

  • Zorlu geçirdiğimiz bir yılın ardından 2021 yılının evvela sağlık ve huzur getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun ve dilekleriniz gerçek olsun.
  • Sağlık, huzur ve mutluluk dolu güzel bir yıl dilerim.
  • Yeni yılın, sana ve ailene her şeyden evvel sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun.
  • 2021 yılının huzur ve güzel sevinçler getirmesi dileğiyle. Mutlu yıllar 🙂
  • Ne hayat kavgaları bıraktık geride, ne umutları tükettik. Yeni yılın tüm bunları telafi etmesi için bir fırsat olduğunu düşünerek atalım adımlarımızı. Mutlu kararlar alacağımız bir yıl dilerim.
  • Umudun hiç tükenmediği mutlu bir yıl dilerim.
  • 2021 yeni yıl hepimize sağlık ve mutluluk getirsin. Yeni yılınızı kutlarım.

 

Benim şiirler – Kalpten yazıya

https://www.hurriyet.com.tr/galeri-en-guzel-2021-yilbasi-mesajlari-iste-en-guzel-ve-en-renkli-resimli-yeni-yil-mesajlari-41702929

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir